Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
367
Stara Huta Spacerowa
kierunek:
Byczyna Pętla
10
06
B
11
11
B
12
31
B
13
14
06
K
15
06
K
16
11
K
17
11
K
18
16
K
19
20
21
05
K
22
15
K
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
B - Kurs do przystanku Byczyna Pętla
K - Kurs do: Krakowska Pętla przez: Sobieski Pętla, Jeleń Rynek, Byczyna