5 | 40AS | |
6 | 10BL | 44AS |
7 | 14 | 47CH |
8 | ||
9 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | 41 | |
14 | 16 | |
15 | 16 | 46 |
16 | 35CH | |
17 | ||
18 | 35CH | |
19 | ||
20 | ||
21 | 32DE | |
22 | 33DE |
B - Kurs do przystanku Lubiatowo
L - kurs do Lubiatowa
A - Kurs do przystanku Sianowska
S - kurs do Sianowskiej
C - Kurs do przystanku Hospicjum
H - kurs do Hospicjum
D - kurs do Dzierżęcina
E - Kurs do przystanku Dzierżęcino
L - kurs do Lubiatowa
A - Kurs do przystanku Sianowska
S - kurs do Sianowskiej
C - Kurs do przystanku Hospicjum
H - kurs do Hospicjum
D - kurs do Dzierżęcina
E - Kurs do przystanku Dzierżęcino