Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Rojna - Wiernej Rzeki
kierunek:
Janów
0
02
A
32
B
1
02
A
32
B
2
02
B
32
A
3
02
B
32
B
4
00
C
02
A
30
C
5
00
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
32
B
23
02
B
32
B
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów