Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Rojna - Kaczeńcowa
kierunek:
Janów
0
03
A
33
B
1
03
A
33
B
2
03
B
33
A
3
03
B
33
B
4
01
C
03
A
31
C
5
01
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33
B
23
03
B
33
B
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów