Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Niedziela
97
Konstantynowska - Unii Lubelskiej (Fala)
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
6
24
B
7
06
A
44
B
8
26
A
9
04
B
46
A
10
24
B
11
06
A
44
B
12
26
A
13
04
B
46
A
14
24
B
15
06
A
44
B
16
26
A
17
04
B
46
A
18
24
B
19
06
A
44
B
20
26
A
21
04
B
46
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin