Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Nowosolna
kierunek:
Nowosolna
3
58
B
4
45
B
5
25
B
45
B
6
05
B
25
B
7
05
B
26
B
8
26
B
9
10
26
B
11
12
46
B
13
14
48
B
15
48
B
16
18
B
17
08
B
18
08
B
19
08
B
20
21
35
B
22
23
05
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)