Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Klonowa - Limanowskiego
kierunek:
Rojna
0
10
A
40
B
1
10
B
40
B
2
10
A
40
B
3
10
A
40
B
4
10
B
40
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
40
B
23
10
A
40
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)