Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Rojna - Kaczeńcowa
kierunek:
Rojna
0
21
A
51
B
1
21
B
51
A
2
21
B
51
B
3
21
A
51
B
4
21
B
51
B
5
21
B
51
B
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
B
24
B
23
21
A
24
B
51
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)