Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
pl. Niepodległości
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
00
A
40
A
6
20
A
45
B
7
15
A
45
A
8
40
A
9
40
A
10
40
A
11
40
A
12
40
A
13
40
A
14
30
A
15
00
B
30
A
16
00
A
30
B
17
25
A
18
20
A
19
20
A
20
20
B
21
20
A
22
20
A
A - Kurs do przystanku Tuszyńska(Rzgów)
B - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria