4 | 19b | 41 | |
5 | 13c | 25a | 48c |
6 | 29b | ||
7 | 01c | 25 | |
8 | 08c | 31 | |
9 | 14 | 51 | |
10 | 32b | ||
11 | 12 | 50c | |
12 | 32 | ||
13 | 12b | 59 | |
14 | 20 | 42c | |
15 | 15 | 49c | |
16 | 15 | 39b | |
17 | 06 | 36 | |
18 | 14b | ||
19 | 14c | ||
20 | 27b | ||
21 | 37 | ||
22 | 38b |
a - kurs do przystanku Dębówka przez ul. Główną,
c - kurs wydłużony do przystanku Piotrawin - Wygoda
b - kurs wydłużony do przystanku Jastków - biblioteka,
c - kurs wydłużony do przystanku Piotrawin - Wygoda
b - kurs wydłużony do przystanku Jastków - biblioteka,