Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
695
Mikołów Dworzec
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
12
6
12
7
12
8
12
9
12
10
12
11
12
13
12
14
12
15
12
16
12
B
17
12
C
18
12
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół