Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Powstańców Pętla
kierunek:
Halemba Pętla
4
27
5
6
7
8
9
09
C
10
11
59
12
13
14
15
16
19
17
18
19
20
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek