Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T13
Chorzów Rynek
kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
5
57
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
18
27
57
19
27
57
20
27
57
21
27
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy