Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
723
Zagórze Aleja Paderewskiego
kierunek:
Czeladź Rynek
4
31
A
5
36
6
26
7
23
8
23
9
23
10
23
11
23
12
23
A
13
23
14
18
15
03
16
03
53
17
38
18
38
19
38
20
38
21
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Czeladź Wojkowicka Pętla