Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Stabika
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
57
5
56
6
56
7
56
8
56
9
56
10
56
11
56
12
56
13
56
14
56
15
56
16
56
17
56
18
56
19
56
20
56
21
56
22
44
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi