Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
707
Dzierżno Młyńska
kierunek:
Łabędy Huta
5
24
6
7
24
A
8
9
14
A
10
44
A
11
12
14
A
13
29
14
15
19
A
16
17
09
A
18
29
B
19
20
29
A
21
29
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Dzierżno Pętla
B - Kurs do przystanku Czerwionka Przepompownia