Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Morgi Pukowca
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
7
10
C
8
9
35
10
11
12
50
E
13
14
15
16
00
17
18
15
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla