Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
T28
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
4
54
5
33
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
33
11
13
53
12
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
B
53
B
17
13
B
33
B
18
13
B
33
B
B - Kurs do przystanku Gołonóg Wiadukt S1 Pętla