Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
T13
Pogoń Mariacka
kierunek:
Chorzów Rynek
4
45
A
50
5
18
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Wolności