Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
129
Strzybnica Zametowska
kierunek:
Krupski Młyn Słoneczna
4
02
5
11
6
23
7
36
8
25
B
9
38
10
11
28
12
28
13
28
C
14
33
15
28
16
38
B
17
30
18
48
19
46
20
21
21
C
22
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Koty Szkolna
C - Kurs do przystanku Krupski Młyn Nitroerg