Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Morgi Pukowca
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
36
B
6
7
36
B
8
9
36
10
11
36
12
13
36
14
15
36
16
17
36
B
18
19
36
C
20
21
36
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców