Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Maciejkowice Spółdzielnia
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
03
6
02
7
02
8
02
9
02
10
02
11
02
12
02
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
18
02
19
02
20
02
21
02
22
02
50
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi