Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
694
Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna
kierunek:
Leszczyny Czereśniowa
8
12
9
10
12
A
11
12
13
14
15
16
17
18
12
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Leszczyny Broniewskiego