Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Ciołkowizna
kierunek:
Mydlice Pętla
6
40
7
8
9
06
10
11
41
12
13
14
35
15
16
51
17
18
19
59
20
21
22
29
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum