Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
695
Szopienice Bednorza
kierunek:
Mikołów Dworzec
6
19
A
7
19
A
8
19
A
9
19
A
10
19
A
11
19
A
12
19
A
13
19
A
14
19
A
15
19
A
16
19
A
17
19
A
18
19
A
19
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Murcki Szyb Stanisław