Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
T13
Będzin Muzeum
kierunek:
Chorzów Rynek
4
31
A
36
5
04
14
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Wolności