Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Czarny Las Stacja Paliw
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
45
5
6
22
7
8
12
9
17
10
11
07
12
17
13
27
14
22
15
12
16
22
17
02
32
18
32
19
27
20
32
21
32
22
17
23
05
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta