Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
296
Stara Ligota Rolna
kierunek:
Ochojec Szpital
4
54
B
5
6
46
B
7
46
B
8
46
B
9
46
B
10
46
B
11
46
B
12
46
B
13
46
B
14
46
B
15
46
B
16
46
B
17
46
B
18
46
B
19
45
B
20
45
B
21
45
B
22
45
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Brynów Centrum Przesiadkowe