Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
690
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Gołonóg Zajezdnia
5
07
B
6
00
B
7
15
8
11
9
27
10
37
11
57
12
13
17
B
14
40
15
56
16
47
17
47
18
40
19
52
20
21
14
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Tworzeń Huta Katowice