Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Imielin Rynek
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
58
E
5
6
7
29
C
8
9
54
10
11
12
13
09
E
14
15
16
19
17
18
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla