Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T13
Zawodzie Zajezdnia
kierunek:
Chorzów Rynek
4
04
A
17
A
57
5
12
A
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Wolności