Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Grabocińska
kierunek:
Mydlice Pętla
7
00
8
9
26
10
11
12
01
13
14
55
15
16
17
11
18
19
20
19
21
22
49
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum