Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
638
Trzebiesławice Gródki
kierunek:
Mydlice Pętla
3
55
4
35
5
45
6
25
7
8
25
9
10
25
11
05
12
25
13
14
25
15
05
16
25
17
18
25
19
07
20
27
21
07
57
22
23
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Aleja Piłsudskiego