Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Piastów Śląskich (Rondo)
kierunek:
Ławki Pętla
7
05
8
9
05
10
11
05
12
13
05
14
15
05
16
17
05
18
19
05
A
20
21
05
22
07
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół