Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Hołdunów Imielińska
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
07
E
6
7
38
C
8
9
10
03
11
12
13
18
E
14
15
16
28
17
18
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla