Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
0
06
A
1
2
3
4
5
18
6
10
57
7
37
8
02
A
37
9
07
A
37
10
17
57
11
47
12
37
13
22
14
27
15
42
16
41
17
46
18
41
19
41
20
46
21
26
22
31
23
30
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia