Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Staszic Ziemby
kierunek:
Mydlice Pętla
7
06
8
9
32
10
11
12
07
13
14
15
01
16
17
17
18
19
20
25
21
22
55
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum