Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Pętla
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
37
A
6
7
56
A
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
47
A
21
22
23
12
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla