Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Kościół
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
20
B
6
7
23
B
8
9
23
10
11
23
12
13
20
14
15
23
16
17
23
B
18
19
23
C
20
21
20
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców