Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Batory Dworzec PKP
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
47
5
44
6
44
7
44
8
44
9
44
10
44
11
44
12
44
13
44
14
44
15
44
16
44
17
44
18
44
19
44
20
44
21
44
22
32
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi