Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Lędziny Kopalnia Ziemowit
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
13
E
6
7
44
C
8
9
10
18
11
12
13
24
E
14
15
16
43
17
18
58
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla