Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Mysłowice Kościół
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
43
6
7
03
8
03
9
03
10
03
11
03
12
03
13
03
14
03
15
03
16
03
17
03
18
03
19
03
20
38
21
38
22
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek