Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Dąbrowskiego
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
48
5
46
6
46
7
46
8
46
9
46
10
46
11
46
12
46
13
46
14
46
15
46
16
46
17
46
18
46
19
46
20
46
21
46
22
34
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi