Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T13
Załęże Kościół
kierunek:
Chorzów Rynek
5
19
49
6
19
49
7
19
49
8
19
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
19
49
14
19
49
15
19
49
16
19
49
17
19
49
18
19
49
19
19
49
20
19
49
21
19
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy