Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T13
Załęże Dom Kultury
kierunek:
Chorzów Rynek
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
17
26
56
18
26
56
19
26
56
20
26
56
21
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy