Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Cmentarz
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
49
5
47
6
47
7
47
8
47
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
14
47
15
47
16
47
17
47
18
47
19
47
20
47
21
47
22
35
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi