Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Ząbkowice Dworzec PKP
5
27
6
07
7
8
07
9
10
07
11
12
07
13
14
07
15
16
07
17
18
07
19
20
07
21
22
17
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy