Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Korfantego
kierunek:
Halemba Pętla
4
36
5
6
7
8
9
20
C
10
11
12
10
13
14
15
16
30
17
18
19
20
33
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek