Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
196
Michałkowice Kościelna
kierunek:
Przełajka Pętla
9
22
10
22
11
22
12
22
13
22
14
22
15
22
16
22
17
22
18
22
19
22
20
22
21
22
22
17
23
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi