Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
690
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Sosnowiec Dworzec PKP
5
51
6
51
7
8
07
9
17
10
37
11
57
12
13
17
14
36
15
27
16
27
17
17
18
32
19
57
20
21
14
22
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia